POLİÜRETAN FİLTRE SÜNGERLER

FEZA MÜHENDİSLİK, başta Otomotiv sektörü  olmak üzere , elektronik,beyaz eşya ,küçük ev aletleri firmaları  ile onların yan sanayilerine ürün tasarımı  yapan firmalara, Askeri ve yat sanayii, endüstriyel üretim yapan firmalara  alanında söz sahibi olan  firmalarla çözüm ortaklığı yaparak  doğrudan tedarik etmiş olduğu ürünlerini,  müşterilerinin ihtiyaçlarına göre son model hassas kesim   makinalarımızda  talep edilen  ölçülere göre kesip şekillendirmektedir.

Poliüretan açık hücre süngerlerdir. Üretim niteliği itibari ile polieter ve polyester olarak iki farklı yapıda üretilirler. Sünger gözeneklerinin büyüklükleri kullanıldığı alana göre üretilir ve homojen bir dağılım mevcuttur. Gözenek yapıları 10,20,30,45,60,80, ppı (prosper ınch) birimi ile ifade edilirler. Sayı büyüdükçe gözenekler küçülmektedir. Polieter filtre süngerleri hava, toz ve sulu ortamlarda performanslı dayanıklı ve hidroliz olmalarından dolayı tercih edilir. Polyester filtre süngerleri ise yağlara solventlere karşı performans dayanımları daha dirençlidir. Özel şekillendirme ve formlarda üretilebilmektedir.

Poliüretan süngerler 15 kg m³ ile 80 kg m³ yoğunluk aralığında poliether ve polyester olarak üretilmektedir. her türlü opsiyonel  şekil verilerek endüstriyel sektörlerde kullanıldığı gibi günlük yaşamın her alanında vazgeçilemeyen ürün guruplarındandır.

Filtre süngerleri yıkanabilir ve defalarca kullanılabilir.

KULLANILDIĞI YERLER:
OTOMOTİV - BEYAZ EŞYA - ELEKTRONİK - ENERJİ - HAVACILIK - AMBALAJ - AKUSTİK - MARİN - İNŞAAT - MATBAA - REKLAM - MEDİKAL - AYAKKABI - HAYVANCILIK VE DAHA BİRÇOK SEKTÖRDE.

Hava filtrelerinde
Toz, yağ ve sıvı geçişini engellemek üzere her noktada
Seramik filtre imalatında
Ayakkabı süngerlerinde
Boya ve polisaj sektöründe
Medikal filtrelerde
Yazıcı kartuşlarında
Yakıt tanklarının içinde yakıtın bir darbe anında alevlenmesini önlemede
Geniş gözenekli süngerler, yağmur sularının aktığı borularda suyun sessiz ve düzgün akışını sağlamak amacı ile kullanılırlar.

 


POLİÜRETAN FİLTRE SÜNGERLER - feza mühendislik, VHB ısı transfer bantları, akrilik bantlar, cırt bantlar, köpük bantlar, taşıyıcılı bantlar, taşıyıcısız bantlar, çift taraflı bantlar, yüzey koruma bantları, EPDM, PE, EVA, CR, NR, SBR, pres kesim, Rulo kesim, Lazer kesim, kisscut, die
filtre sünger, poliüretan sünger, medikal filtre sünger, Hava filtresi, toz filtresi, filtre süngeri, Pu toz filtrasyonu süngeri, biyolojik süngerler, İç filtre süngeri, Sünger Rulo Filtreler, Poliüretan Filtre Süngeri, Yıkanabilir Sünger F
filtre-sunger-poliuretan-sunger-medikal-filtre-sunger-hava-filtresi-toz-filtresi-filtre-sungeri-pu-toz-filtrasyonu-sungeri-biyolojik-sungerler-ic-filtre-sungeri-sunger-rulo-filtreler-poliuretan-filtre-sungeri-yikanabilir-sunger-filtre