KÖPÜK BANTLAR

FEZA MÜHENDİSLİK başta Otomotiv sektörü  olmak üzere , beyaz eşya firmalarının çamaşır ve bulaşık  makinası, buzdolabı, fırın, elektrik süpürgesi ve küçük ev aletleri firmaları  ile onların yan sanayilerine ürün tasarımı  yapan firmalara, Askeri ve yat sanayii, endüstriyel üretim yapan firmalara  alanında söz sahibi olan 3M, Nitto, Lohman gibi firmalarla çözüm ortaklığı yaparak  doğrudan tedarik etmiş olduğu ürünlerini,  müşterilerinin ihtiyaçlarına göre son model hassas kesim  makinalarımızda  talep edilen  ölçülere göre kesip şekillendirmektedir.

Bu tür bantlar, yapıştırma işleminizde uygunluk, tamponlama ve güçlü yapışma gerektiği zaman kullanılırlar. Yapıştırıcıları kauçuk veya akrilik bazlı olabilir ve kullanılan köpük malzemesi, bandı uygulamak istediğiniz bölgeye uygun olacak şekilde değiştirilebilir. Bu bantlar  beyaz eşya, mobilya ve otomotiv sektörleri dahil olmak üzere birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

Polietilen, VHB, Neopren, EVA, EPDM, üretan, PVC, vinil, nitril, silikon ve özel nitelikli süngerler gibi malzeme ihtiyaçlarınız  karşılanabilmektedir.

Köpük bantlar ayrıca nem ve ses yalıtımı için, çizilmeye karşı koruma olarak ve inşaat ile yapılarda ısı yalıtımı maksadıyla ile kullanılırlar.

Dış mekanlar için tüm hava koşullarına dayanıklı Polietilen köpük malzemeden üretilmiştir.
Birçok yüzeyde güçlü nihai ve güvenilir yapışma performansıyla bilinir. En iyi özelliklerinden biri, pürüzlü, düz olmayan yüzeylere bile düşük baskı uygulayarak yapışma yeteneğidir. Bekleme süresi gerekmeksizin montaj ve yapıştırma uygulamalarına yüksek düzeyde yapışma sağlar.
UV, su ve eskimeye karşı dayanıklıdır.


KÖPÜK BANTLAR - feza mühendislik, VHB ısı transfer bantları, akrilik bantlar, cırt bantlar, köpük bantlar, taşıyıcılı bantlar, taşıyıcısız bantlar, çift taraflı bantlar, yüzey koruma bantları, EPDM, PE, EVA, CR, NR, SBR, pres kesim, Rulo kesim, Lazer kesim, kisscut, die
endüstriyel bant, sünger bant, akrilik bant, köpük bant, epdm bant, 3m, nittp, lohman, akrilik köpük bant, bant şekillendirme, Transfer Bantlar, Kağıt Bantlar, Polyester Bantlar, Polietilen, VHB, Neopren, EVA, EPDM, üretan, PVC, vinil, nitril
endustriyel-bant-sunger-bant-akrilik-bant-kopuk-bant-epdm-bant-3m-nittp-lohman-akrilik-kopuk-bant-bant-sekillendirme-transfer-bantlar-kagit-bantlar-polyester-bantlar-polietilen-vhb-neopren-eva-epdm-uretan-pvc-vinil-nitril-silikon